نوامبر 12, 2020 کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری پذیرایی

انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق یا سالن پذیرایی باید با مهارت و دانش همراه باشد. زیرا هماهنگی بین سبک مبلمان یا سایر لوازم سالن با کاغذ دیواری بسیار حائز اهمیت است.کاغذ دیواری مدرن

در صورتی که مبلمان، فرش، پرده ها و سایر وسایل به سبک اسپرت یا مدرن انتخاب شده باشند، بهترین انتخاب، کاغذ یواری مدرن است. کاغذ دیواری های مدرن معمولا دارای طرح اشکال هندسی هستند. همچنین کاغذ دیواری های سه بعدی نیز در دسته ی مدرن قرار میگیرند. کاغذ دیواری های ساده با بافت های راه راه، ابر و باد و یا نقوش محو نیز می توانند به عنوان کاغذ دیواری پذیرایی به سبک مدرن استفاده شوند. زیرا این کاغذ دیواری ها نیز در دسته ی کاغذ دیواری های اسپرت قرار میگیرند.

مبلمان استیل و لوازم کلاسیک در سالن پذیرایی با کاغذ دیواری کلاسیک هماهنگ می شود. کاغذ دیواری های کلاسیک برای خانه هایی به سبک کلاسیک گزینه ی کاملا هماهنگ و درستی هستند. این نوع کاغذ دیواری ها شامل کاغذ دیواری داماسک و کاغذ دیواری گلدار می شوند که معمولا دارای نقوش ریز و ظریف هستند.کاغذ دیواری کلاسیک

البته میزان استفاده از سبک کلاسیک در پوشش دیوارها به سلیقه ی افراد بستگی دارد. دیده شدن این سبک در تمام کاغذ دیواری های استفاده شده در سالن پذیرایی خیلی جالب توجه به نظر نمی رسد. معمولا استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک برای دیوار اصلی در سالن کافی است و نیازی به استفاده از سبک کلاسیک برای تمام دیوارها نیست. می توان برای دیوارهای فرعی از کاغذ دیواری ساده و یا راه راه استفاده کرد.

رنگ کاغذ دیواری انتخابی برای سالن پذیرایی باید با فضا و لوازم محیط متناسب و هماهنگ باشد. هماهنگی در این مورد به معنای همرنگ بودن نیست. شما باید رنگ مکمل دکوراسیون منزلتان را بشناسید و تلاش کنید از آن در انتخاب کاغذ دیواری بهره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *